10 TM-A Sınıfı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 TM-A Sınıfı

Arnavutköy MaeLisesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Okulumuzu Tanıyalım

YazarMesaj
TATAR!
Administration
Administration
TATAR!

Nerdensin Koçum : TatarCity

Okulumuzu Tanıyalım Empty
MesajKonu: Okulumuzu Tanıyalım   Okulumuzu Tanıyalım EmptyCuma Kas. 09, 2007 6:27 am

Okulumuzu Tanıyalım Makif_banner

Okulumuzu Tanıyalım Okul

Okulumuz 1993 yılında eğitim öğretime açılmıştır. 24 derslikli olarak normal eğitim yapılmaktadır. Okulumuzun ders başlangıç saati 09:00 ders bitiş saati Pazartesi, Salı, Çarşamba günleri 11 T-TM sınıfı için 15:35, diğer sınıflar için tüm günlerde 14:40'tır.

Okulumuzda; İnternet Bağlantılı Kütüphanemiz, Bilgi Teknolojisi (BT) Sınıfımız, Biyoloji-Kimya Labaratuarımız, Fizik Labaratuarımız, Bilgisayar Labaratuarımız ve Toplantı Salonumuz (Sunum Odası) mevcuttur.

2007-2008 Eğitim Öğretim döneminde, şu anda 1122 Öğrenci ve 30 Öğretmen ile Eğitim Öğretime devam etmekteyiz.

Kütüphanemiz, 2007-2008 Eğitim Öğretim Yılından itibaren barkod sistemine geçmiştir. Öğrencilerimiz kimliklerindeki barkod ve kitaplardaki barkod ile kütüphanemizden kitap alacaklardır. Kimlik kartı olmadan kitap almak mümkün olmayacaktır.

Kütüphanemizde öğrencilerimiz için internet bağlantılı bilgisayar da mevcuttur.
https://10tma.yetkin-forum.com

Okulumuzu Tanıyalım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-